Piesakiet vizīti


Cilvēka acīs spoguļojas viņa dvēsele – fiziskās un garīgās veselības centra atspulgs, kas nosaka dzīves kvalitāti.

K. Leimane,

Acu veselības centra vadītāja

Acu Veselības Centrs SIA dibināts 2005.gadā, kad acu ārste Kristīne Leimane savu privātpraksi pārvērta par uzņēmumu, lai varētu palīdzēt cilvēkiem vēl plašāk, kvalitatīvāk un pieejamāk.

Acu Veselības Centrs veic acu profilaktiskās apskates, acu slimību diagnostiku un ārstēšanu bērniem un pieaugušajiem, kataraktas un glaukomas lāzerķirurģiju un mikroķirurģiju, tīklenes ārstēšanu ar intravitreālām injekcijām un dzeltenajiem lāzeriem, un citas acu saslimšanas vai redzes problēmas. Sirsnīgi un pieredzējuši bērnu acu ārsti veiks profesionālu izmeklēšanu un ārstēšanu kopš mazuļa vecuma.

Mūsu acu ārsti ieguvuši starptautisku darba pieredzi. Tie ir nozarē atzīti speciālisti, kuru viedokli uzklausa arī sabiedriskie mēdiji.

Mūsu moto - Laimē mirdzošas acis!

Cilvēka redze ir dabas dāvana, kas jāsaudzē. Par acu veselību būtu jārūpējas arī tad, ja pašam šķiet, ka viss ir kārtībā. Acu slimības sākumā nereti cilvēka organisms vēl neizjūt nekādu diskomfortu vai simptomus. Tādēļ vienīgā iespēja, kā rūpēties par šo neatsveramo dabas dāvanu ir regulāri apmeklēt acu ārstu un ievērot tā norādījumus.

Tie ir mūsu komandas centieni - ar profesionālu un cilvēcīgu attieksmi rūpēties par citu cilvēku redzi, mācīt to nosargāt un uzlabot.

Acu veselības centra priekšrocības:

  • Augsti kvalificēti savas jomas speciālisti – līdztekus ikdienas darbam speciālisti regulāri pilnveido savas zināšanas un profesionālo pieredzi gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Vairāki Acu veselības centra speciālisti, sadarbojoties ar kolēģiem no visas pasaules, aktīvi piedalās starptautiska līmeņa apmācībās un pētniecībā, meklējot jaunas metodes dažādu saslimšanu ārstēšanā. 
  • Augsta apkalpošanas kvalitāte – papildu profesionālajai pieredzei, izvēloties darbiniekus, tiek pievērsta īpaša uzmanība saskarsmes spējām un pozitīvai, laipnai attieksmei pret cilvēkiem.
  • Mājīga vide – telpu iekārtojums veidots tā, lai mazinātu sajūtu, ka pacients atrodas medicīnas iestādē.
  • Ērta atrašanās vieta – Acu veselības centra novietojums pilsētas centrā ļauj to viegli sasniegt gan ar kājām, gan sabiedrisko transportu, tuvumā ir plašas auto novietošanas iespējas.
  • Sadarbība ar citām klīnikām – nepieciešamības gadījumā Acu veselības centrs sadarbojas ar citiem medicīnas centriem un klīnikām, kas maksimāli īsā laikā spēj nodrošināt augsta līmeņa pakalpojumus.
  • Palīdzība akūtās situācijās – sniedzam pirmo palīdzību akūtās situācijās,  nodrošinām ātru manipulāciju veikšanu, vairums gadījumos, bez došanās uz stacionāru, acu traumpunktu.
  • Pakalpojumi visai ģimenei – iespēja saņemt medicīniskos pakalpojumus visiem ģimenes locekļiem, tostarp valsts apmaksātos pakalpojumus.
Lasīt vairāk